płacisz do 90% mniej w stosunku do klimatyzacji tradycyjnej.

Breezair: seria TBA
- Seria TBA rewolucjonizuje pojęcie stałego chłodzenia ewaporacyjnego, zarówno funkcjonalnie jak i estetycznie. Do konstrukcji urządzenia
wykorzystano najnowocześniejsze techniki formowania wtryskowego.

- Dzięki zastosowaniu wentylatora osiowego, urządzenia te charakteryzują się dużymi przepływami powietrza. Klimatyzator TBA 550 skupia nowe standardy technologiczne.
Został zaprojektowany z myślą zarówno o użytkownikach końcowych jak i instalatorach.

- Łatwość montażu i elastyczność systemu sprawia, że możemy go zastosować niemal w każdych warunkach, a rozbudowa instalacji jest niezwykle prosta. Są to cechy, które wyróżniają klimatyzatory serii Breezair na rynku.

- Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, możemy schładzać małe obszary na dużej powierzchni.
Wylot powietrza o dużej prędkości może być skierowany na konkretną strefę niezależnie od okolicznych warunków.

- Jest on szczególnie odpowiedni do pomieszczeń, gdzie wymagana jest duża wydajność wentylatora.

Zobacz specyfikację techniczną




Breezair: seria ICON
- Klimatyzator serii ICON posiada wszystkie cechy modelu TBA. Został on wyposażony w nową generację wentylatorów promieniowych, charakteryzujących się wysoką wydajnością
przy jednoczesnej bardzo cichej pracy.

- W modelu tym używana jest rewolucyjna technologia "Hushpower" - "Cicha Moc" wykorzystująca silnik z magnesem trwałym, który napędza wentylator promieniowy o nowoczesnej geometrii łopatek czyniąc
model ICON jeszcze bardziej cichym i znakomicie przystosowanym do kanałów powietrznych.

- Zaawansowany elektroniczny system kontroluje, zarządza i monitoruje pracę silnika, gwarantując użytkownikowi poprawną pracę klimatyzatora na optymalnym poziomie wydajności w każdym momencie. System automatycznie dostosowuje prędkość silnika, dzięki czemu można go zastosować w różnych typach kanałów wentylacyjnych.

- Jest on zalecany szczególnie do pomieszczeń handlowych (biurowych), gdzie hałas silnika wentylatora może przeszkadzać osobom w nim przebywającym.

Zobacz specyfikację techniczną





Breezair: seria EA
- Seria EA jest jedynym klimatyzatorem Breezair, który oferuje kratkę wylotową powietrza z trzech stron w zależności od modelu.

- Sterowanie urządzeniem realizowane jest poprzez dwie prędkości silnika lub zmianę obrotów wentylatora dzięki regulowanemu kołu przekładni pasowej tak, aby chłodzenie osiągało maksymalną efektywność.

- Obudowa jest odporna na korozję.


- Wpływ oddziaływania promieni UV stabilizuje polimer strukturalny zastosowany w materiałach. Podobne rozwiązanie wykorzystywane jest do produkcji niektórych komponentów satelit kosmicznych.

- Wyjątkowy system dystrybucji wody Breezair maksymalizuje wydajność chłodzenia poprzez zapewnianie ciągłego i zrównoważonego przepływu wody przez zraszane wkłady. Zrównoważony przepływ zapewnia najwyższą wydajność parowania i maksymalne chłodzenie.

- Jest on szczególnie polecany tam, gdzie istnieje konieczność umieszczenia wylotu powietrza na górze lub z boku.
 
Zobacz specyfikację techniczną





Breezair: przenośna seria EA
- Przenośny Breezair serii EA jest bardzo lekki. Został on praktycznie całkowicie wykonany z twardego tworzywa sztucznego.

- Zastosowano w nim duży 100 litrowy zbiornik, który umożliwia pracę w normalnych warunkach do 8 godzin bez dodatkowego dostarczania wody. Wystarczy postawić go w wybranym miejscu i jest praktycznie natychmiast gotowy do pracy.

- Urządzenie wyposażone zostało w cztery koła, frontowe są zamocowane na stałe, podczas gdy tylna para może się obracać.

- Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy bez większego wysiłku manewrować urządzeniem, a następnie koła można zablokować dla uzyskania większej stabilności.

- Klimatyzator jest najczęściej wykorzystywany, jako urządzenie chłodzące mobilne.

Zobacz specyfikację techniczną





Breezair: seria RPA
- Seria RPA to urządzenia szczególnie polecane w obiektach o wysokich kubaturach, gdzie niezbędne jest rozprowadzenie powietrza rozbudowanym systemem kanałów powietrznych. Znajdują one również zastosowanie w budynkach gdzie pracują centrale wentylacyjno-grzewcze.

- Dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium klimatyzatory serii RPA odporne są na czynniki atmosferyczne.

Zobacz specyfikację techniczną

Copyright 2009 by kajor.perossa.pl